Titles you rated
Murder at ShijinsoRated ★ 3.5- Love Strikes!Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
The New Interpretation of the Three Kingdom SagaRated ★ 4.0
One Piece StampedeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Our Lies and Truths: Documentary of Keyakizaka46Rated ★ 4.5
The Confidence Man JP: The MovieRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.0