Titles you rated
Red Eyes: Kanshi Sousa-hanRated ★ 3.0- 天皇の料理番Rated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
RikokatsuRated ★ 3.5
Renai MangakaRated ★ 3.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 4.0
NemesisRated ★ 3.0
Love Deeply!Rated ★ 3.0- MR. BRAINRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
KyojoRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 4.5
UploadRated ★ 4.0- Veterinarian DolittleRated ★ 3.5
- Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 4.0