Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Once a ThiefRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 5.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 4.0