Movies
Ratings
138
TakenRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
BeethovenRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0