Titles you rated
The HeatRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
SproutRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
TullyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5