Series
Ratings
21
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 1.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0