Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 2.0