Series
Ratings
36
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
24Rated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0- Marco PoloRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0