Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Silo Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The PittRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
The StudioRated ★ 4.0
ParadiseRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The InnocentRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 2.5- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The DropoutRated ★ 3.5