Movies
Ratings
23
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0