Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5