Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5