Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
The Liar and His LoverRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
My Little NightmareRated ★ 2.5
My BoysRated ★ 2.5
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 2.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.0
- Kaibutsu-kunRated ★ 2.5
- WATER BOYS2Rated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
We Got Married Season 4Rated ★ 4.0
Touch Your HeartRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0