Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
The FanRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0