Series
Ratings
32- The Path to GloryRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5