Movies
Ratings
505
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
BernieRated ★ 3.5
PreciousRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
Faster, Pussycat! Kill! Kill!Rated ★ 3.5
Pink FlamingosRated ★ 3.5