Series
Ratings
40
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
GirlsRated ★ 3.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Please Like MeRated ★ 5.0- Please Like MeRated ★ 4.0
- Please Like MeRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Cravings Season 2Rated ★ 3.5- The CravingsRated ★ 4.5
The Outstanding WomanRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 2.5
One Spring NightRated ★ 2.5
TrinketsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The SocietyRated ★ 4.5