Movies
Ratings
517
MonsterRated ★ 4.0
The MermaidRated ★ 1.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 2.0
TedRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 1.5
VenomRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5