Titles you rated
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5