Movies
Ratings
131
The TransporterRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Day of the MummyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The CommuterRated ★ 2.5
Antarctic JournalRated ★ 3.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0