Movies
Ratings
54
The MartianRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0