Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
My YouthRated ★ 3.5
SennaRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.5