Movies
Ratings
793
Dream ScenarioRated ★ 3.5
Sound of FreedomRated ★ 3.0
DaddioRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 2.0
Peppermint SodaRated ★ 2.5
EmmanuelleRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
The Color PurpleRated ★ 4.5
Queen of DiamondsRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Susie SearchesRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
HereafterRated ★ 3.0