Movies
Ratings
926
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Piranha Part Two: The SpawningRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 2.0
SpyRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0