Titles you rated
SoulRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
Sing 2Rated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5