Titles you rated
The FakeRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Alpha DogRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Dooman RiverRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
SpawnRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 2.0