Titles you rated
AemaRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.5
Framing Britney SpearsRated ★ 4.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 1.0
Snow WhiteRated ★ 1.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 1.0
My GirlRated ★ 1.0
Autumn in My HeartRated ★ 1.0- The Path to GloryRated ★ 1.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 1.5- Invisible ManRated ★ 1.0
PianoRated ★ 1.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.5