Titles you rated
The Beaches of AgnèsRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
DongRated ★ 3.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
A Good MarriageRated ★ 3.0
A Tale of WinterRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 5.0
Blue VelvetRated ★ 3.5
HeroRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
The PianoRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5