Series
Ratings
26
DororoRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5