Movies
Ratings
291
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
UndineRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Hill of SecretsRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.0