Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5