Series
Ratings
225
SupernaturalRated ★ 3.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 3.5
9-1-1 Season 7Rated ★ 4.0
9-1-1 Season 6Rated ★ 4.5- Brave Detectives 4Rated ★ 5.0
UzumakiRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 긴팔인간Rated ★ 3.5
- Brave Detectives 3Rated ★ 4.5
- Brave Detectives 2Rated ★ 4.5
Brave DetectivesRated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 2.5
ShamelessRated ★ 3.5