Titles you rated
Girls Band CryRated ★ 4.0
SarazanmaiRated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.5- Thus spoke Kishibe Rohan Season 3Rated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 1.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
The UntamedRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0