Movies
Ratings
84
The DepartedRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0