Titles you rated
There Will Be BloodRated ★ 3.0
ShowgirlsRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
MoonRated ★ 3.0
The Unknown WomanRated ★ 2.5
The DescendantsRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
Two Night StandRated ★ 2.5
All the Money in the WorldRated ★ 2.5
No EscapeRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 1.5