Movies
Ratings
545
Emilia PerezRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
JokerRated ★ 1.0
The FavouriteRated ★ 4.0
TarRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 1.0
May DecemberRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5- HolidayRated ★ 3.0
Siblings of the CapeRated ★ 3.5
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
My Friend & His WifeRated ★ 2.5
The Third WifeRated ★ 2.5
Jan DaraRated ★ 3.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.0