Titles you rated
Sharp ObjectsRated ★ 3.5
Mildred PierceRated ★ 3.5
Wild Wild CountryRated ★ 3.5- Grand ArmyRated ★ 0.5
BillionsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 2.5
The Kominsky MethodRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
Mrs. AmericaRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 1.0
Olive KitteridgeRated ★ 5.0- Hitler: The Rise of EvilRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0