Movies
Ratings
112
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0