Movies
Ratings
25
Eye For An EyeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0