Titles you rated
My MisterRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.0