Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
The FakeRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
After the StormRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
Irrational ManRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5- Look Out Officer!Rated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 3.0