Series
Ratings
13
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Merry MaryRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Smashing on Your BackRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5