Titles you rated
UnframedRated ★ 4.0
King of DesertRated ★ 2.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네 요?Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 1.0
GoedamRated ★ 1.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
DexterRated ★ 2.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 5.0
- Parks and RecreationRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 5.0- Parks and RecreationRated ★ 5.0
Parks and RecreationRated ★ 4.5
Parks and RecreationRated ★ 4.0