Movies
Ratings
687
The CourierRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 5.0
The DuchessRated ★ 4.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0