Series
Ratings
17
Friends Season 4Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0