Titles you rated
- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
SK8 the InfinityRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 3.5
Tsuredure ChildrenRated ★ 3.0
Hakata Tonkotsu RamensRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0