Titles you rated
One Punch ManRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 0.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0