Titles you rated
Going My HomeRated ★ 4.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 2.5- Take Me to Love & MealRated ★ 1.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- おせんRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5