Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Shield of StrawRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0
JobsRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 5.0- The SpyRated ★ 5.0
Man of VendettaRated ★ 5.0
Dance With The WindRated ★ 5.0
RoboCop 2Rated ★ 5.0
MindhuntersRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0