Movies
Ratings
265
Still LifeRated ★ 3.0
Burn After ReadingRated ★ 4.0
Rabbit Without Ears 2Rated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Re-encounterRated ★ 5.0
ContactRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 2.0
Breakfast on PlutoRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Pacchigi! Love & PeaceRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The DescendantsRated ★ 3.0
RosettaRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.0
Waltz with BashirRated ★ 5.0
Our SchoolRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 5.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.0